GSM-SUPPORT Strona w języku polskim Page in english language
SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ REGULAMIN SKLEPU ZAKUPY NA RATY KONTAKT
Akcesoria GSM - Szukaj

Zanim zaczniemy

Napisaliśmy ten krótki poradnik dla osób, które dotychczas nie miały nic wspólnego ze ściaganiem simlockow i nie moga sobie poradzić z uruchomieniem urządzeń przez nas oferowanych. Przede wszystkim opis bazować będzie na przykładzie boxa 4.0 Inne urządzenia nie podłączane bezpośrednio do komputera - np. klipy odblokowujące posiadają własne instrukcje obsługi i nie będziemy się nimi zajmować w tym opisie.
Do poprawnej pracy boxa 4.0 niezbędny jest komputer klasy PC. Najważniejsze jest to, aby korzystać tylko z systemu operacyjnego Windows 98 SE. Zdecydowana większość działa poprawnie wyłącznie w tym środowisku windows. Tylko niektore programy można uruchamiac pod windows 2000 lub windows millenium.
Na początek dobrze jest się upewnić, że w posiadanym komputerze posiadamy poprawnie skonfigurowane gniazdo portu szeregowego (COM) i nie jest ono zajęte. Do pracy zalecamy port COM1. Radzimy zrezygnowanie z ustawień Auto w BIOSie i nadanie ustawienia 3f8 dla COM1 i 2f8 dla COM2. Plik ZIP wystarczy rozpakowac do katalogu windows\system, aby uzupełnić brakujące biblioteki. W przypadku braku tych plików system wyświetli komunikat z informacją o braku OCX lub DLL - np. COMCTL32.DLL, comctl32.ocx, MSCOMM32.OCX, MSVBVM60.DLL, VB6FR.DLL i podobnych. Dopiero teraz możemy swobodnie korzystać z programów i opisów załączonych na naszej stronie.

Kolejny problem dotyczy urządzeń podłączanych do portu równoległego LPT. W sytuacji gdy program nie rozpoznaje urządzenia lub klucza programowego, należy zmienić ustawienie portu w BIOSie.
Wchodzimy do BIOSu i szukamy pozycji parallel port. Najczęstsze możliwe ustawienia to ECP+EPP, SPP, normal, ECP, EPP, bidirectional itp. Zalecamy przestawienie na inny tryb i ponowne uruchomienie systemu.
Gdy po uruchomieniu programu okaże się, że program nadal nie widzi urządzenia lub klucza programowego, należy ponownie wejść do BIOSu i spróbować kolejnego ustawienia. Czesto okazuje się, że np. emmi box działa na ustawieniu ECP, natomiast Flasher Dejana 1.00 poprawnie funkcjonuje tylko na SPP.
POLUB NAS NA FACEBOOKU!
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:  
Hasło:
Przypomnij hasło
Każdy zarejestrowany klient otrzymuje rabat 2% !
Zarejestruj się
Jesteś
niezalogowany
NOWOŚCI
Raport Samsung na podstawie IMEI
Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku/danych dostarczonych przez klienta
Kabel USB serwisowy UFS JAF HWK Cyclone MT-Box Nokia 105-2 RM-1134/RM-1133
Sprawdzenie iCloud w iPhone na podstawie IMEI GSX CHECK
Zdjęcie blokady EFI w MacBook Air / Pro
wszystkie >>
ŚLEDŹ ZAMÓWIENIE
Kod:

SUBSKRYPCJA
Mail:

Usuń :


R E K L A M A
SE Tool Fusion Box + 37 kabli + karta testowa
SE Tool Fusion Box + 37 kabli + karta testowa
899.00 PLN
KARTY KREDYTOWE
Autoryzacja kart odbywa się za pomocą systemu eCard - www.ecard.pl oraz PayU
eCard PayU

Akceptujemy płatności Visa i Mastercard
Visa MasterCard Maestro
PARTNERZY
 
Akcesoria GSM


Simlock SIMLOCK